12-го травня 2019 року
Київ, Оболонська набережна

5 класів перегонів:
SUP Men Elite
SUP Inflatable 12’6″
SUP Women UNLIMITED
SUP Grom (12-14 років)
SUP Kids (до 12 років)

Найбільша SUP-подія України!

Сюжет про змагання від Телеканал Xsport
В Киеве прошли соревнования Kyiv Open SUP Race 2019

Працювали вчора до ночі над ітоговим відео Kyiv Open SUP Race
Тепер багато хто з учасників зможе побачити себе зі сторони та зробити відповідні висновки

Вельми задоволені тим, що обрали саме цю конфігурацію траси та загальний старт всіх класів (окрім SUP Kids), це виявилось справжнім випробуванням для всіх SUP рейсерів та класним тренуванням у бойових умовах.

Як і завжди, занадто багато часу учасники втрачали під час виконання поворотів та бічстарту, багато хто навіть забував від’єднати ліш під час фінішу і через те втрачав місця.

Зверніть, будь ласка увагу як виконує “незручний” для себе правий поворот George Zamana на 1хв.33с. А ще минулого року віy падав у воду від дитячого зойку. Це суттєвий прогрес.

Дуже дякуємо всім учасникам за поважне ставлення один до одного на дистанції. Не зважаючи на запеклу боротьбу, не було навіть жодного натяку на неспортивну поведінку під час перегонів.

Нажаль в класі Elite серйозної конкуренції у Олексія Сіденко не було і боротьба точилася за місця починаючи з другого.

Дуже приємно бачити, що юніори впевнено опановують SUP racing. Іван Улітенко з Ізмаїлу був 4-м в класі Elite. Іван Павлов 3-м серед аматорів, Аліна Макарова та Аня Лупой демонструють високий клас, Vlad Merzliy – напевно один із самих технічних райдерів серед всіх вікових категорій в Україні. Звичайно в цьому є велика заслуга батьків та тренерів.

Kyiv Open SUP Race – youtube
Kyiv Open SUP Race 2019 – facebook